* Gebruiker *
Login
Registratie
***
*
* Seizoen *
2011-2012
2012-2013
2013-2014
2014-2015
2015-2016
2016-2017
2017-2018
2018-2019
***
*
* Taal *
Frans
Nederlands
Engels
***
*
*Laatste nieuws*
* * *
*
22-05-2018 00:00 door BRUNO DAENEN
In de tiende afdeling won Dam E de testmatch voor de titel met 6-4 van Wapper. Proficiat!

*
*
19-05-2018 00:00 door ROBY CUSSENEERS
DE KAMPIOENENVIERING VINDT PLAATS OP DONDERDAG 24 MEI 2018 IN HET LOKAAL VAN SOKAH EN BEGINT OM 20.30 u.

*
*
31-03-2018 00:00 door BRUNO DAENEN
Het verdict is gevallen in 9 van 10 afdelingen. In de tiende afdeling moet er nog een testmatch gespeeld worden om de kampioen te kennen.
Proficiat aan alle laureaten en tot 24 mei op de kampioenenviering!



1ste Afdeling: DAM A - LIES FABRI (ZEVENBUNDER A)
2de Afdeling: RUPEL A - JOERY HAESTINCKS (RUPEL A)
3de Afd.: ZEVENBUNDER B-ZENO VAN BEEK(DE LIJN 56/1 A)
4de Afdeling: DEN BEEMPD A-MARC PEETERS (DEN BEEMPD A)
5de Afdeling: AFP ANTWERPEN B-BJORN CELIS (SOKAH C)
6de Afd.:UMICORE A- KRIS VAN DER VELDEN (UMICORE A)
7de Afdeling: HOVE D-RUDY GOYVAERTS (FABRICOM B)
8de Afdeling: MORTSEL E-GUIDO GOMMEREN (MORTSEL E)
9de Afdeling: HOVE E-GUIDO BEYERS (WIT-ZWART)
10de Afd.: DAM G-COLLINS UZUEGBU (WAPPER)


*
*
18-03-2018 00:00 door FRANK CELIS
Stabelino A geeft algemeen forfait in 2de afdeling.
Alle wedstrijden van de terugronde worden als onbestaand beschouwd.

*
*
03-03-2018 00:00 door BRUNO DAENEN
DE KAMPIOENENVIERING VINDT PLAATS OP DONDERDAG 24 MEI 2018 IN HET LOKAAL VAN SOKAH EN BEGINT OM 20 u.

*
*
25-02-2018 00:00 door BRUNO DAENEN
IMMO MORTSEL LAAT WETEN DAT ALLE WEDSTRIJDEN VANAF WEEK 18 PLAATSVINDEN IN HUN NIEUWE LOKAAL :

STATIELEI 72, MORTSEL _ 1STE VERDIEP.

*
*
22-01-2018 00:00 door FRANK CELIS
In 8ste afdeling geeft Sevos I algemeen forfait.

*
*
06-01-2018 00:00 door ROBY CUSSENEERS
Beker Bob Daenen 2018 :

In een superspannende finale hield TTK Mombasa (B4 Daneels Tobias en D4 Lathouwers Jef) , ondanks de grote voorgift die moest gegeven worden, toch stand tegen AFP (E0 Alkilani Hatem en E6 Osman Saad).
Deze nieuwe club ging meteen ook met de beker Bob Daenen aan de haal.
Hij zal dan ook een jaartje (mei 2018 tot mei 2019) te bezichtigen zijn in het sympathieke cafe Mombasa in Borgerhout.

Proficiat aan de winnaars en iedereen bedankt voor de mooie sportdag.

*
*
28-12-2017 00:00 door FRANK CELIS
Nieuwe klassementen terugronde :

Jonas Kesselaers - Dam E6 (NG)
Leo Van Der Veken - Mechelen E6 (NG)

*
*
28-12-2017 00:00 door FRANK CELIS
Gewijzigde basisopstellingen terugronde :

Afdeling 1 BNP Paribas For A C2 C2 C6 -> C2 C6 C6
Afdeling 1 Hemix A C2 C2 C4 -> C4 C6 C6
Afdeling 1 Hemix B C6 C6 C6 -> C6 D0 D4
Afdeling 2 Free Club A DO D2 D4 -> D2 D4 D6
Afdeling 2 Stabelino A D0 D4 D4 -> D0 D4 D6
Afdeling 3 AFP Antwerpen A D4 D6 E0 -> D6 E0 E0
Afdeling 3 Immo Mortsel A D2 D6 D6 -> D6 D6 E0
Afdeling 3 Sevos D D4 D6 D6 -> D4 D6 E0
Afdeling 3 Slaets & Maets B D4 D6 D6 -> D6 D6 E0
Afdeling 4 Free Club B D6 E0 E4 -> D6 E0 E6
Afdeling 4 Sevos F E0 E0 E0 -> E0 E0 E2
Afdeling 5 AFP Antwerpen B E0 E0 E6 -> E0 E6 E6
Afdeling 5 Dam D E2 E2 E2 -> E2 E2 E4
Afdeling 5 Mortsel C E0 E0 E2 -> E0 E2 E2
Afdeling 5 Touch C E0 E2 E2 -> E0 E2 E4
Afdeling 5 Wilraco B E0 E2 E2 -> E0 E2 E4
Afdeling 6 Mortsel D E2 E4 E4 -> E4 E4 E4
Afdeling 6 Sevos G E4 E4 E4 -> E4 E4 E6
Afdeling 6 Sodipa B E2 E4 E6 -> E2 E4 F
Afdeling 7 Sevos H E4 E4 E4 -> E4 E4 E6
Afdeling 8 De Lijn 56/1 C E4 E6 E6 -> E4 F F
Afdeling 8 Stabelino E E6 E6 F -> E6 F F
Afdeling 9 Stabelino F E6 F F -> E6 F NG
Afdeling 9 Touch D E6 F F -> F F F
Afdeling 10 TTV Mechelen E4 NG NG -> NG NG NG

*
*
22-12-2017 00:00 door BRUNO DAENEN
Aan alle leden wensen wij een warme Kerst en een fantastisch 2018!

Frank, Roby en Bruno

*
*
13-12-2017 00:00 door BRUNO DAENEN
Volgende wedstrijden werden uitgesteld naar een latere datum vanwege het extreme weer op 11/12/2017 :
Fabricom A tegen Free Club B wordt gespeeld op maandag 08/01/2018.
Fabricom B tegen Sevos H zal op maandag 8/01/2018 gespeeld worden.
Borsbeek B tegen Umicore C wordt op 18/12/2017 gespeeld.
Wapper tegen Mechelen : to be announced.
Hove C tegen Uilenspiegel A wordt op 14/12/2017 gespeeld.
Dam A -Zevenbunder A wordt gespeeld op 8/1.



*
*
11-12-2017 00:00 door BRUNO DAENEN
Vanwege de extreme weersomstandigheden mogen de wedstrijden van 11 december uitgesteld worden naar een latere datum...

*
*
02-10-2017 00:00 door FRANK CELIS
TTK Whiff's meldt dat de verantwoordelijke van de A-ploeg Erik Verstraelen wordt.
03/353.89.41
ttk_wommelgem_whiffs@hotmail.com

*
*
20-09-2017 00:00 door FRANK CELIS
Stabelino deelt mee dat Jan Rens de kapitein van de E-ploeg is en Herman Ghys de kapitein van de F-ploeg (en niet omgekeerd, zoals vermeld in het kalenderboekje).

*
*
08-09-2017 00:00 door FRANK CELIS
Rechtzetting basisklassementen :

Afdeling 2 - Stabelino A - D0D4D4
Afdeling 3 - Ekerse A - D0/D4/D6
Afdeling 5 - Mortsel C - E0/E0/E2
Afdeling 5 - Wilraco B - E0/E2/E2

*
*
14-08-2017 00:00 door ROBY CUSSENEERS
Opgelet
In vijfde afdeling is de speeldag van AFP Antwerpen B aangepast van maandag naar woensdag

*
*
08-08-2017 00:00 door FRANK CELIS
Beste secretarissen, op donderdag 31/8/2017 gaat de algemene vergadering door in het lokaal van Sokah, om 20h30.
Let op ! aanwezigheid is verplicht ...
Vervangingen bij afwezigheid voorzitter/secretaris op voorhand per e-mail melden.

*
*
30-07-2017 00:00 door ROBY CUSSENEERS
Kalender 2017 - 2018 staat online

*
*
13-07-2017 00:00 door BRUNO DAENEN
Beste vrienden,

wij vernemen het overlijden van onze goede vriend Jos Tummers : een knappe pingponger, een interessante man en oerdegelijke mens met het hart op de juiste plaats. Een levensgenieter.
Jos was al een tijdje ziek en koos ervoor om in zijn geliefde Provence zijn einde tegemoet te gaan.
Ik ben zeker dat hij tot op het laatst genoten heeft van de kleine en fijne dingen des levens.
Adieu Jos, wij gaan je missen!

Namens het bestuur van de Kavvv-Tafeltennis
Bruno Daenen
Voorzitter


*
* * *
*Zoekmachine*
* * *
*
*
* * *
*Laatste uitslagen wijzigingen*
* * * * * *
* Datum Gewijzigd door Afdeling Wedstrijd *
*  22-05 01:56  PLAETINCK LEO Beker F - KAVVV tafeltennis - Competitie F/010 *
*  22-05 01:09  CUSSENEERS ROBY Beker D 1/4 - KAVVV tafeltennis - Competitie D/003/4 *
*  18-05 23:12  PLAETINCK LEO Beker D3 - KAVVV tafeltennis - Competitie D3/007 *
*  18-05 18:39  CUSSENEERS ROBY Beker E 1/8 - KAVVV tafeltennis - Competitie E/001/8 *
*  18-05 10:30  VELLE WALTER Beker E 1/8 - KAVVV tafeltennis - Competitie E/008/8 *
*  18-05 08:42  DE WILDE LUC Beker E 1/8 - KAVVV tafeltennis - Competitie E/007/8 *
*  17-05 23:42  SYMENS STIJN Beker D2 - KAVVV tafeltennis - Competitie D2/004 *
*  17-05 23:29  SYMENS STIJN Beker D1 - KAVVV tafeltennis - Competitie D1/012 *
*  17-05 22:25  SYMENS STIJN Beker D3 - KAVVV tafeltennis - Competitie D3/015 *
*  17-05 12:04  SELS DAVY Beker C - KAVVV tafeltennis - Competitie C/014 *
*  17-05 10:55  VAN TONGERLOO BART Beker C - KAVVV tafeltennis - Competitie C/001 *
* * * * * *
*Een paar cijfers*
* * * *
* Huidig seizoen: 2017-2018 *
* Aantal actieve clubs: 40 *
* Aantal afdelingen: 37 *
* Aantal interclub wedstrijden: 1278 *
* Aantal gedetailleerde resultaten: 1311 *
* Aantal individuele resultaten: 11427 *
* Aantal actieve spelers: 640 *
* * * *
*Shortcuts*
* * *
* Kalender *
* * *
*Favoriete club*
* * * *
* Geen  Wijzigen *
* * * *